Cinemakina Online Destek
Cinemakina LoginEn Son Eklenen Dizilerden Seçmeler

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25

Spartaküs : Arenanın İlahları Tüm Bölümler

..::Bu konuyu seninle birlikte 7891 kişi izlemiş::..


Tüm Bölümler Türkçe Düblaj

Spartaküs : Arenanın İlahları 1.Bölüm

Babası uzakta yarı emekli yaşayan iken Spartacus gelmeden önce birkaç yıl açılması, Batiatus, babasının Ludus kontrolü kendini bulur.Ludus ötesinde kendisi için bir isim yapmak isteyen, Batiatus yeni Capua arenada açılması oyunları bir parçası olmak için soylu Solonius, lehine kazanmak için onun en yetenekli gladyatör, Gannicus Kelt, seçer. Ve böylece, Kelt savaşçı Gannicus hikayesi, Batiatus Meclisi orijinal şampiyonu başlar.Galya kökenleri, Crixus de incelenmiştir.Galya büyük bir gladyatör olmak için potansiyeli olduğunu Galya köle, Crixus için Batiatus overpays görüyorum.Aynı zamanda, Batiatus yerel suç lordu Tullius ve onun genç hechman Vettius, rakip Ludus sahibi ile karşı karşıyadır ve onların ligde henüz olmadığını öğrenir. Bu arada, Lucretia Gaia Capua, eski bir arkadaşı için ani dönüş ağırlıyor. Gaia parti seven bir vahşi çocuk dul bir şeydir, cinsiyet (kadın ve erkek her ikisi ile) çok var ve afyon alır. Lucretia birlikte gitmek için hazır görünüyor. Gazisi gladyatör Oenomaus ve kölesi eşi Melitta, hem de Suriye köle acemi Ashur ve Dagan ile introdution da oluşur.
 
{goster}Gizli Linki Görebilmek İçin Üye Girişi Yapın yada Kayıt Olun !{/goster}

{gizle}

{/gizle}

Spartakus : Arenanın ilahları 2.bölüm izle
O Tullius 'erkeklerin elinde ağır bir dayak alınan ve Batiatus artık yeterince kurtarıldı yana bir hafta geçti. Tullius o Gannicus satın almak için yaptığı teklife 'hayır' diyerek aceleyle hareket ettiklerini etkisi ona bir mesaj gönderir ve bir uzlaşma sunuyor. Batiatus ancak uzlaşmacı bir ruh hali olduğunu ve kendi intikam planlıyor. Batiatus Vettius onun adam Gannicus için primus pozisyonunu güvence başarır: house 'ayrıntılı bir program aracılığıyla gelecek oyunlar Quintillius Varis onu bilir onun oyun ve Gaia için gladyatör seçmek için Capua gelince, araziler onu Batiatus gelmek için' nerede Batiatus görünüşte Varis etkilemek için herhangi bir uzunluk gidecek ama onun kör coşku erkeklerle iyi görmüyor. Bu arada, Oenomaus onu öldürmek ve yeni Doctore ve Başlık alma, Doctore tarafından meydan. Gannicus ve Melitta derinden ikisi bırakarak ve duygusal sıkıntı, Quintilius Varis 'eğlence için birbirleri ile seks yapmak sıralanır.
{goster}Gizli Linki Görebilmek İçin Üye Girişi Yapın yada Kayıt Olun !{/goster}

{gizle}

{/gizle}

Spartakus : Arenanın ilahları 3.bölüm izle
Batiatus kendini Quintillius Varis 'oyun primus görünmesini Gannicus için düzenlenmiş olan memnun. O ancak onun yabancılaşmış babası, oğlu Gaia ve Lecretia ile bir üçlü olarak cavorting bulmak için eve geldiğinde Titus, ani dönüş için hazır değildir. O kibirle oğlu davranır ve o Tullius şeyleri imal edilmiştir karışıklık duymuştur. Titus o Gannicus oyunlarda evi temsil edecek işittiği zaman gülen ve genç Batiatus Gannicus mücadele oldu nerede deneyimsiz Crixus koyarak düzenlemek için schemed her şeyi geri almak için yola koyulur. Auctus, diğer yandan, yoğun bir savaşta Crixus öldürüldü alır. Oenomaus o Doctore olarak yeni görevinde hak etmiyor hissettiğinde arada şeyler etrafa saldırmak edilir. Baba ve oğul uzaklaşırken, bir arkadaş, Cossutius ile Batiatus eve Varis döner yine onun önceki ziyaretinin zevki yaşamak için bekliyoruz.
{goster}Gizli Linki Görebilmek İçin Üye Girişi Yapın yada Kayıt Olun !{/goster}

{gizle}

{/gizle}

Spartakus : Arenanın ilahları 4.bölüm izle
Genç ve yaşlı Batiatus arasındaki iktidar mücadelesi evlerinin kökleri sallar ve ittifaklar kurdu ve bağlılıkların bölünmüş görür. Ve görünürde kalıcı - - Evde varlığı Batiatus babasının sürekli kabul fazla zorluk biraz daha yaşıyor.Patrik güçlü Tullius almaya reddediyor ve sürekli suç lordu saygı ve korku onun yerini öğrenmek için oğluna söyler. Gaia o zamanlar Roma'da tanıştığı birisi gördüğünde, o Lucretia ona tanıtır ve ona evde mevcut zevkleri duymuştur ne o hemen yorum. Gaia tekrar Batiatus Evi için kazanç elde etmek, ancak yaşlı Batiatus böylece iki gün terk etmek onu ikna onların böyle şenlik izin asla bir fırsat görür. Gannicus dengesiz yere kendini bulur ise riskli bir planı yerine getirirken kocası istemeden de olsa sahip Lucretia tarafı.
{goster}Gizli Linki Görebilmek İçin Üye Girişi Yapın yada Kayıt Olun !{/goster}

{gizle}

{/gizle}

Spartakus : Arenanın ilahları 5.bölüm izle
Gaia ölümü Tullius karşı intikam almak için Quintus Batiatus 'sapmayacağız. Titus gladyatörlere onun istikrarlı oluşturan erkeklerin değer belirlemek için bir turnuva duyurdu. Kendini ispat adanmış Crixus, evin içinde bir güç oyunu içine çekilir. Evine ve eşi arasında bir seçim olduğunu, babasının ültimatom yanıt olarak, zaman kazanmak için Batiatus girişimleri onu terk olurdu inanan Lucretia tarafından takdir edilmez. O, aksi takdirde onu ikna eder ve o kendi planı var ise onun kursunda yerleşmeye iter. Lucretia ayrıca oğlu için kocasının arzusunu kendi çözümü vardır. Birbiri ardına Bu arada, Melitta ve Gannicus giderek şehvet. Gannicus bu duruma bir çözüm bulur ama kader farklı bir sonuç sunuyor. Titus nihayet Lucretia tarafından kendisine verilen zehirli şarap tarafından öldürülmüş, ama ne yazık ki Melitta olduğunu edilir.
{goster}Gizli Linki Görebilmek İçin Üye Girişi Yapın yada Kayıt Olun !{/goster}

{gizle}

{/gizle}

Spartakus : Arenanın ilahları 6.bölüm izle
Batiatus babasının ölüm dahil onu başlarından her şey için Tullius karşı intikam istiyor. Gannicus o Tullius kendini öldürerek Batiatus Evi intikamını isteyebilir böylece Tullius yaptığı satışı tamamlamak için Batiatus iter, ama Solonius dikkatli ve daha mantıklı, eğer nihai çözüm öğütleri. Solonius ancak, aynı zamanda, kendi pozisyonu korur.Yeni Capua arena açılış savaş ve kan bir gösteri vaat ediyor. Bu arada, Naevia onu kimse hiç onun gibi onun yakalanmasından sonra beklenmedik bir dönüş yapar Diona, oldu değineceğim vaat Lucretia için kişisel köle gibi Melitta değiştirir.Açılış töreninde son kavga kazandıktan sonra, Gannicus Capua yeni şampiyonu ilan edilir Crixus ile gelecekteki emanet önce onun özgürlük alır ve Ludus yola değil.
{goster}Gizli Linki Görebilmek İçin Üye Girişi Yapın yada Kayıt Olun !{/goster}

{gizle}

{/gizle}

Sizler için Seçtigimiz Yabancı Diziler Anasayfa

Spartacus: War Of The Damned 2013 (Yeni Sezon) Tüm Bölümler

Spartaküs : Arenanın İlahları Tüm Bölümler

Spartaküs : Kan Ve Kum Tüm Bölümler

Spartaküs : Vengeance Tüm Bölümler

Kardeşler Takımı Tüm Bölümler (Band of Brothers)

The Pacific Tüm Bölümler

SuperNatural Tüm Sezonlar

Game of Thrones (1.Sezon) Bütün Bölümler

Game of Thrones (2.Sezon) Bütün Bölümler

Teen Wolf 1.Sezon Tüm Bölümler

Teen Wolf 2.Sezon Tüm Bölümler

The Walking Dead 1.Sezon HD 720p

The Walking Dead 2.Sezon HD 720p

The Walking Dead 3.Sezon HD 720p

Arrow 1. Sezon HD 720p

Game of Thrones (3.Sezon) Bütün Bölümler

Da Vinci's Demons (2013) 1.Sezon HD 720p

Teen Wolf 3.Sezon Tüm Bölümler